Інформаційні зустрічі з працівниками Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО) повідомляє, що в рамках інформаційної кампанії для учнів/студентів закладів освіти, які у 2019 році мають складати зовнішнє незалежне оцінювання, будуть проводитися інформаційні зустрічі з працівниками регіонального центру щодо підготовки та проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Цей цикл заходів плануємо провести в оnline режимі на Youtube каналі ДпРЦОЯО (DnRCOYaO) відповідно до етапів підготовки та проведення ЗНО, про що будемо повідомляти факсограмами напередодні заходів. Матеріали зустрічей плануємо зберігати в записі на каналі ДпРЦОЯО (DnRCOYaO) для можливості їх використання у зручний час.

12.12.2019 о 14.30 проводитиметься зустріч з учнівською, студентською та педагогічною громадськістю з питань підготовки до ЗНО «Особливості ЗНО-2020. Пробне ЗНО – ефективний засіб підготовки до ЗНО».

Доступ до участі в заході здійснюватиметься за прямим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=GhV7KIy585M Також до трансляції можна долучитися, скориставшись переходом на цей канал із головної сторінки сайту ДпРЦОЯО: https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php

Запрошуємо взяти участь у заходах учнів, студентів закладів освіти, які у 2020 році отримують повну загальну середню освіту, а також класних керівників/ кураторів цих класів/груп та осіб, відповідальних за питання ЗНО у закладах освіти.